maros milcik

Maroš Milčík

Maros is a young, progressive director, who works within central Europe. His filmmaking journey started in his early childhood, while watching the classics of Charlie Chaplin and dreaming of “being a part of filmmaking miracle.” His passion started becoming a profession already during high school years, while he worked on several VFX projects. Based on the quality of his work, he got hired as a Motion designer by one of the leading advertising agencies in Slovakia. After five years of work as a Design Team leader, he still felt drawn to filmmaking. During the few years of firmly establishing his name within the country, Maros has directed commercial spots for top regional brands and advertising agencies, such as Slovenská Sporiteľňa, ČSOB, Becherovka, Orange, to name a few.

Due to his Motion-design experience, Maros often combines live footage with graphic elements and visual effects. Besides commercial jobs, Maros invests a lot of his focus into passion projects, where he can develop his creative potential, unrestrained by customer needs. He is currently simultaneously working on short documentary series, combining the eye-catching audio-visual techniques with the power of story-telling.

david chvatal

David Chvátal

Kreativní režisér, který vyniká v nacházení inovativních postupů a neustále sleduje moderní technologie. S okem fotografa, citem pro střih a nápaditým přístupem vytváří dynamické a vizuálně silné spoty. Jeho portfolio obsahuje mimo jiné spoty pro klienty Škoda Auto, T-mobile a Plzeňský prazdroj.

Ve spotu Fight for Attention ve spolupráci s anglickou agenturou 8feet and Rising pro klienta Škoda Auto jako první na světě využil technologii Eyetracking, která aktivně pracuje s pozorností diváka. Spot získal ocenění VOTD a FWA

U spotu propagující výstavu Davida Cronnenberga v Praze s názem Evolution, vstoupil kamerou do mikrosvěta mouchy použitím speciálních makro objektivů.

Věnuje se i natáčení sportu, dlouhodobě spolupracuje s firmami Red Bull a Nike. Neustále sleduje vývoj v produkčních technologiích, a studuje nové postupy v postprodukci. Ve volném čase se věnuje cestování, skateboardingu a snowboardingu.

Jan Látal

Jan Látal

Jan Látal se věnuje audiovizuální tvorbě již přes 12 let. Studoval dokument na pražské Famu. Ovládá obor režie, kamery i střihu. Před lety se rozhodl, že bude propagovat jen to čemu sám věří. A když se tak stane, dá do toho vše. Jeho spoty nesou nezaměnitelný autorský rukopis i vtip, rád diváky překvapuje pointou. Miluje výzvy sledovanosti. U svých věcí proto přemýšlí jak to udělat, aby si lidé video poslali dál

Na kontě má kromě desítek českých i jeden úspěšný globální virál. Je ženatý, má dvě děti. Ve svém volném čase rád tančí, hraje na kytaru, jezdí na skůtru, jí a vymýšlí vtipy.