Adam Pavelka

Adam Pavelka

Adam Pavelka, kameraman a režisér pohlcen technologiemi, jednoduchostí a audiovizuální tvorbou. Pocházím z umělecké rodiny. Začínal jsem před 10 lety jako oneman band filmmaker BMX a skate videí, později hudebních videoklipů a reklam. Jsem posedlý sledováním dokumentů. Podařilo se mi obletět za 50 dní zemi (22 statů) a jeden zajímavý dokument natočit (in progress). Uchvacuje mě architektura a industriální prostory, šikovní lidé a sport.

Martin Přívratský

Martin Přívratský

Martin Přívratský, narozen v Praze. Věnoval se natáčení extrémních sportů, kde našel téma pro svůj celovečerní debut. Film Tomorrow Will Be Better o životě FMX jezdce Libora Podmola vyhrál několik festivalů a bodoval i na Českých Lvech. Během pobytu v Los Angeles domluvil prodej TWBB do distribuce v USA a natočil dokument L.A. People. Nyní se zaměřuje na tvorbu spotů, reklam, klipů a portrétů. Má rád netradiční spojení, hudbu, víno, cestování a svoji rodinu.

Michal Kováč

Michal Kováč

Michal Kunes Kováč sa narodil v Československom Prešove roku 1987, Navštevoval umeleckú strednú školu a už na škole začal s videotvorbou v podobe športových videjí, v roku 2005 získal svoje prvé ocenenie za športové inline video. Prirodzene s adrenalínovým športom sa dostal k filmu a začal vytvárať krátne filmy, svoj prvý hudobný videoklip vytvoril v roku 2006. Isté obdobie pracoval v televíznom štúdiu v Prešove kde bol publicistický kameraman a popri zamestnaní tvoril hudobné videoklipy. Presťahovaním do Českej republiky sa začal na plno venovať tvorbe hudobného videoklipu, postupne sa stal obľúbeným klipovým režisérom, najmä pre svoje príbehy ktoré do klipov dostával. Časom prišla zmena na ktoru čakal a začal sa venovať Filmovej a reklamnej réžií.

Tereza Pospíšilová

Tereza Pospíšilová

Tereza Pospíšilová vystudovala režii a scenáristiku na FMK UTB ve Zlíně. Rok také studovala na německé filmové škole Fachhochschule Dortmund. Ve filmové tvorbě ji baví především drama a zajímá se také o sociální reklamu. Má zkušenosti s natáčením s dětmi i se zvířaty. Scénáře si píše sama a odráží se v nich inspirace z vlastního života a láska k outsiderům a všem, kteří nezapadají do škatulek stanovených společností.

Tomáš Bláha

Tomáš Bláha

Poté, co jsem na Masarykově universitě vystudoval Teorii a dějiny filmu, přestěhoval jsem se kvůli práci do Prahy. Kdysi jsem působil také jako udební readaktor několika redakcí, ale po přestěhování do Prahy jsem se věnoval čistě jenom točení. Začínal jsem klasicky na malých klipech a postupně se dostal ke spolupráci s předními českými hudebníky.